$type=slider$sn=0$l=1$c=6$m=0$show=home

[NIEUWS]_$type=three$c=3$au=0$cm=0$show=home

$show=home

$show=home

$show=home

$show=/p/projectontwikkeling.html$type=grid$m=0$rm=1$sn=0$c=10$p=1

$show=/p/bouwprojecten.html$type=grid$m=0$rm=1$sn=0$c=10$p=1

$show=/p/wegenbouw.html$type=grid$m=0$rm=1$sn=0$c=10$p=1

Ervaren projectleider/werfleider
Algemene Ondernemingen Hermans & Co uit Lanaken, is een familiale bouwonderneming opgericht in 1971. Onze afdeling wegenbouw voert projecten uit voor openbare besturen en bedrijven. Onze bouwafdeling is vooral actief in de bouw van scholen, sporthallen en appartementen. Waarbij wij de voorkeur geven aan totaalprojecten die wij van A tot Z uitvoeren. Binnen de bouwafdeling doen wij verder ook aan projectontwikkeling en zijn wij ook actief als huisaannemer bij enkele grotere bedrijven.

Voor een project bij Sappi in Lanaken zijn wij dringend zoekende naar 2 Project/Werfleiders om de werken van ‘a tot z’ op te volgen.

Project:
Sappi is een papierfabrikant in Lanaken en is een investeringsproject van 140 miljoen euro gestart eind 2017. Voor de eindfase van dit project staat de ombouw van de papiermachine 8 op de planning. Deze machine (+-120m lang op 3 verdiepingen) wordt in april en mei voor de laatste 60m nagenoeg volledig gesloopt en terug opgebouwd. Een Finse partner demonteert de huidige machine en bouwt de nieuwe machine (+-400 mensen in 2 posten).

Hermans & Co kreeg de opdracht voor alle civiele werken.
In de beginfase zijn dat veel sloopwerken, boor- en zaagwerken en bekistingswerken voor nieuwe funderingen. Ook worden een groot aantal betonnen prefab elementen naar binnen gebracht en gemonteerd. Naarmate het werk vordert zullen veel machineonderdelen met gietmortel aangegoten moeten worden.

Het project loopt 7 op 7 en 24 op 24.
Wij werken in 2 posten met telkens 2 werfleiders/projectleiders per post. 

Uw profiel:
  • Je beschikt over een bachelor of master in de Bouwkunde, of gelijkwaardig door ervaring.
  • Voldoende kennis over betonwerken is een pluspunt!
  • U hebt de keuze om in vast dienstverband of op zelfstandige basis ons team te vervoegen.
  • Natuurlijk ben je een teamspeler, flexibel, probleemoplossend en bent hands-on.

Takenpakket:
  • Je zal een team van een 20-tal medewerkers aansturen, je verdeelt de opdrachten en controleert van de kwaliteit en de voortgang van de werken.
  • Naast de medewerkers zal je ook externe en onderaannemers aansturen en controleren. Bij deze veelvuldige contacten met externe partners is de Engelse taal belangrijk.
  • Een kordate opvolging en bijsturing van de planning i.o.m. de Project Verantwoordelijken van Sappi.
  • En natuurlijk is er de administratieve opvolging van de werken. (personeel, werfkosten, meerwerken)

Onze behoeften:
Wij zoeken dringend naar gemotiveerde project/werfleiders om samen met ons dit project tot een goed einde te brengen. Indien deze samenwerking goed en vlot verloopt zullen we ook over gaan tot een vaste aanwerving voor andere projecten binnen onze bouwafdeling.

Interesse?
Wij ontvangen graag uw motivatiebrief en cv tav. Dhr. John Hermans – john@hermansenco.be of via GSM 0476 24 65 69

$show=/2018/09/bouwprojecten.html$type=blogging$m=0$c=5$p=1

$show=/2018/09/projectontwikkeling_4.html$type=blogging$m=0$c=5$p=1

$show=/2018/09/wegenbouw.html$type=blogging$m=0$c=5$p=1

$show=/p/vacatures.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/referenties.html$type=grid$m=0$rm=1$sn=0$c=10$p=1

$show=/p/aanbod.html$type=two$h=300$m=0$rm=1$sn=1$c=6$p=1

$show=/p/nieuws.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/faq.html$type=list$m=0$c=20$p=1

$show=/p/faq.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/faq.html

$show=/p/faq.html

[FAQ]_$type=list$m=0$c=5$show=home

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=post

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/over-ons.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/inhouse-contracting.html

Naam

aanbod,3,bouwprojecten,3,faq,5,in de kijker,9,jobs,5,nieuws,8,nieuwsbrief,1,projectontwikkeling,3,referenties,4,start,4,wegenbouw,3,
ltr
item
Algemene Ondernemingen Hermans & Co NV: Ervaren projectleider/werfleider
Ervaren projectleider/werfleider
https://4.bp.blogspot.com/--tLnM2GtqE0/W88j0ToCqHI/AAAAAAAAG7o/1cYCBKmXNiYRAf01mpDOXJAl-uQ4i_XwQCLcBGAs/s640/shutterstock_667100452.jpg
https://4.bp.blogspot.com/--tLnM2GtqE0/W88j0ToCqHI/AAAAAAAAG7o/1cYCBKmXNiYRAf01mpDOXJAl-uQ4i_XwQCLcBGAs/s72-c/shutterstock_667100452.jpg
Algemene Ondernemingen Hermans & Co NV
https://www.hermansenco.be/2019/02/ervaren-projectleiderwerfleider.html
https://www.hermansenco.be/
https://www.hermansenco.be/
https://www.hermansenco.be/2019/02/ervaren-projectleiderwerfleider.html
true
8819295663736205145
UTF-8
Alle updates Geen zoekresultaten TOON ALLE Lees meer Reply Cancel reply Delete door Home PAGINA'S UPDATES Bekijk Alles VOOR U AANBEVOLEN Rubriek Archief ZOEKEN ALLE UPDATES Geen zoekresultaten Terug Home Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zon Maa Din Woe Don Vrij Zat Januari Februari Maart April Mei Juni Juli Augustus September Oktober November December Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul Aug Sep Okt Nov Dec zojuist 1 minuut geleden $$1$$ minutes ago 1 uur geleden $$1$$ hours ago Gisteren $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago Meer dan 5 weken geleden Volgers Volg THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy